موردی برای نمایش وجود ندارد.
تازه‌های دیوار من
برای مشاهده آخرین مطالب دیوار خود، باید وارد سامانه شوید.

Loading

سامانه عمومی هم‌افزا در راستای افزایش آگاهی، ایجاد فهم مشترک و ارتقای کیفیت تصمیمات در زندگی روزمره و فعالیت‌های حرفه‌ای راه اندازی شده و در سطوح مختلف فردی، گروهی، سازمانی و جامعه قابل استفاده است.

چشم‌انداز هم‌افزا - آن تصویری از آینده که هم‌افزا می‌خواهد از شکل دهندگان به آن باشد- این چنین است:

«گسترش آگاهی عمومی برای فهم بهتر و بیشتر، برای درک حقیقت؛

گسترده شدن دامنه دانشی حول شایستگی‌های محوری و ارتفاع یافتن قله علم و عمل؛

ساده شدن تصمیم‌گیری‌ها و تقویت عقلانیت؛

عبور از حصارهای علمی، وحدت معارف و تولید علم؛

در راستای رشد فردی و نزدیک شدن به جامعه مطلوب.»

مخاطبان سامانه عمومی هم‌افزا، جویندگان علم هستند؛ در سطوح و کسوت‌های مختلف. به‌ ویژه کسانی که می‌خواهند به افزایش کارایی و اثربخشی فعالیت‌های علمی خود و دیگران کمک کنند؛ کسانی که می‌خواهند وقت شان در پیچ و تاب انبار شلوغ و به هم ریخته مطالب منتشر شده در رسانه‌ها (از مقالات و کتاب‌ها گرفته تا وب) تلف نشود؛ کسانی که نیاز به یک مرجع یکپارچه، دقیق، به‌هنگام، صحیح و آشکار برای کسب دانش را احساس کرده‌اند؛ کسانی که می‌خواهند در یک فضای علمی با دیگران در ارتباط باشند و به‌هنگام بمانند. اگر شما در این گروه‌ها قرار می‌گیرید هم‌افزا برای شماست، در هر نقشی که باشید: دانشجو، دانش آموز، مدرس، پژوهشگر، صاحب نظر، کارشناس، مدیر، اهل تفکر و ... در صفحه راهنمای کاربران، کاربردهای هم‌افزا برای برخی از اقشار بیان شده است.

هم‌افزا شبکه‌ای یکپارچه اما غیرمتمرکز است که با پشتیبانی شرکت «فناوران مدیریت علم هم‌افزا » راه اندازی شده و محتوای آن توسط همکاران داوطلب تولید می‌شود.